تو دیگر پسربچه نیستی!

[ad_1]

تو دیگر پسربچه نیستی!

تو دیگر پسربچه نیستی!

هواداران پرسپولیس از اولین روز شروع تمرین ها در انتظار بازگشت احمد نوراللهی بودند اما شنیده می شد که او هم مثل امید عالیشاه به جلسه های تمرینی تراکتورسازی خوا… 5 out of 5 based on 14 ratings.

نويسنده : ابوذر مهری بازدید [ 952 ] پنجشنبه, 29 تیر 1396

تو دیگر پسربچه نیستی!

هواداران پرسپولیس از اولین روز شروع تمرین ها در انتظار بازگشت احمد نوراللهی بودند اما شنیده می شد که او هم مثل امید عالیشاه به جلسه های تمرینی تراکتورسازی خوا…

ارتش سرخ دات كام :

هواداران پرسپولیس از اولین روز شروع تمرین ها در انتظار بازگشت احمد نوراللهی بودند اما شنیده می شد که او هم مثل امید عالیشاه به جلسه های تمرینی تراکتورسازی خواهد رفت و همین موضوع، تماشای این بازیکن در تمرین روز گذشته پرسپولیس را به یک اتفاق کاملا غافلگیرکننده تبدیل کرد.

احمد بالاخره از راه رسید تا نشان بدهد که همه نقشه هایش برای آینده به نام پرسپولیس ختم می شوند. او هنوز نتوانسته پرونده سربازی اش را به طور کامل ببندد اما با تیم برانکو تمرین می کند تا به محض تایید نهایی پایان دوران سربازی، دوباره به جمع بازیکنان این تیم برگردد. جدایی نوراللهی از باشگاه برای سپری کردن دوران سربازی به چندین ماه قبل برمی گردد اما او هیچوقت به حال خودش رها نشده و بازگشت اش همیشه گوشه ای از ذهن سرخپوشان قرار داشته است.

احمد حالا درست مثل پسر جوانی است که بعد از پایان سربازی به خانه برمی گردد تا با آغوش گرم خانواده، رنج های پادگان را پشت سر بگذارد. دوران سربازی نوراللهی بسیار کوتاه بوده اما شاید همین دوران نیز تجربه های زیادی را در اختیار او قرار داده باشد تا این بازیکن بیشتر از همیشه مهیای روبرو شدن با زندکی و آینده شود.

نگاه به احمد، دیگر شبیه نگاه به یک پسربچه نیست. او پل تبدیل شدن از پسربچه به یک مرد را به سرعت پشت سرگذاشته و حالا دیگر وقت اش رسیده که از احساسات، فاصله بگیرد وبه واقعیت ها تکیه بزند. احمد در بازی خداحافظی اش بازوبند کاپیتانی تیم را به بازو بست و حالا باید برای تصاحب دوباره این بازوبند، چند سال تلاش کند. او رقبای سرسخت زیادی در پرسپولیس دارد. رقبایی که سرباز سابق را به طرف میدان جنگ هدایت می کنند.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *