درخشان امروز روی نیکمت نفت نمی نشیند

[ad_1]

درخشان امروز روی نیکمت نفت نمی نشیند

نويسنده : ابوذر مهری بازدید [ 3545 ] جمعه, 30 تیر 1396

درخشان امروز روی نیکمت نفت نمی نشیند

سرپرست تیم نفت تهران،گفت: امروز خورشیدی روی نیمکت می نشیند و حمید درخشان از روی سکوها بازی سوپرجام را تماشا خواهد کرد. درخصوص شرایط تیم نفت تهران، گفت: با توج…

ارتش سرخ دات كام :

سرپرست تیم نفت تهران،گفت: امروز خورشیدی روی نیمکت می نشیند و حمید درخشان از روی سکوها بازی سوپرجام را تماشا خواهد کرد.

درخصوص شرایط تیم نفت تهران، گفت: با توجه به اتفاقاتی که در یکی دو روز اخیر رخ داد ما تا آخرین لحظات روز گذشته منتظر حضور علی کریمی در تیم نفت بودیم اما با توجه به اینکه او تصمیم گرفته بود از جمع ما جدا شود به همین دلیل حمید درخشان پس از مذاکراتی که با ما انجام داد به عنوان سرمربی جدید تیم نفت انتخاب شد.

وی ادامه داد: با وجود اتفاقاتی که در این یکی دو روز رخ داده باید بگویم که ما با همه قدرت و توان امروز در بازی سوپرجام حاضر می شویم و بازیکنان تمام تلاش خود را خواهند کرد تا دست پر از بازی بیرون بیایند. به هیچ عنوان هم به مسائلی که رخ داده فکر نخواهیم کرده چون هدف ما فقط موفقیت تیم است.

سرپرست تیم نفت افزود: امروز مجتبی خورشیدی که به عنوان مربی جدید تیم نفت انتخاب شده روی نیمکت خواهد نشست و حمید درخشان از روی سکوها بازی را تماشا خواهد کرد و انشاءالله آقای درخشان از فردا به صورت رسمی کار را در نفت آغازمی کند و تمرینات زیر نظر خود او برگزار می شود.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *