در ورزشگاه آزادی چه خبر است؟

[ad_1]

در ورزشگاه آزادی چه خبر است؟

در ورزشگاه آزادی چه خبر است؟

فاز اول مقاوم سازی ورزشگاه آزادی همزمان با شروع فصل جدید فوتبال ایران ادامه خواهد یافت. فصل گذشته تصاویری از برخی از سکوهای ورزشگاه آزادی منتشر شد که حاکی از … 5 out of 5 based on 8 ratings.

نويسنده : مسلم قدرتی بازدید [ 12799 ] پنجشنبه, 29 تیر 1396

در ورزشگاه آزادی چه خبر است؟

فاز اول مقاوم سازی ورزشگاه آزادی همزمان با شروع فصل جدید فوتبال ایران ادامه خواهد یافت. فصل گذشته تصاویری از برخی از سکوهای ورزشگاه آزادی منتشر شد که حاکی از …

ارتش سرخ دات كام :

فاز اول مقاوم سازی ورزشگاه آزادی همزمان با شروع فصل جدید فوتبال ایران ادامه خواهد یافت.

فصل گذشته تصاویری از برخی از سکوهای ورزشگاه آزادی منتشر شد که حاکی از وضعیت نامناسب این ورزشگاه قدیمی شهر تهران داشت. شرایطی که باعث شد تا با پایان فصل فاز اول مقاوم سازی این ورزشگاه آغاز شود.

تاکید وزیر ورزش برای به موقع پایان یاقتن این فاز در کنار اشاره او به این نکته که ” برنامه ریزى براى مقاوم سازى استادیوم به گونه اى باشد که موجب تعطیلى ورزشگاه براى برگزارى مسابقات نشودو بازسازى و بهره بردارى هم زمان صورت گیرد” باعث شده تا مسئولان ورزشگاه آزادی مقاوم سازی این ورزشگاه را حتی در آستانه دیدار سوپرجام و شروع لیگ برتر ادامه دهند تا آزادی برای برگزاری دیدارهای مهم تیم ملی پیش از شروع جام جهانی و البته دیدارهای حساس دو تیم پرطرفدار پایتخت آماده شود.

به این ترتیب هواداران پرسپولیس و نفت روز جمعه در شرایطی پا به ورزشگاه آزادی خواهند گذاشت که بخشی از سکوهای آن فعلا در دسترس نیست و تمامی سکوها شرایط میزبانی از هواداران را ندارد.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *